CUMARTESİ GECESİ

“CUMARTESİ GECESİ”
Bir Cinayet komedisi
 
Oyuncu Tayfası; 7. Sezonunu kendi yazarının oyunu sahneleyerek taçlandırıyor. Son yıllarda neredeyse yok denecek kadar az sayıda üretilen Türk Tiyatrosu oyunlarına yeni bir eser kazandırıyor. Oyuncu Tayfası’nın kendi bünyesinde üretilen “Cumartesi Gecesi” adlı oyun, kahkaha ve gerilimi bir arada sunarak yeni bir dil arayışına giriyor. Özgür Bakar'ın kaleminden çıkıp, Kerem Yılmaz'ın rejisi ile buluşan oyun her saniye merak unsurunu ayakta tutan temposuyla izleyiciye bir cinayet planı eşliğinde günümüz kadın-erkek ilişkilerine ve statü farklarına sıra dışı karakterleri ile güncel espriler eşliğinde ayna tutuyor.
Cinayet romanları yazarak ülke çapında üne kavuşan Güven Yılmaz, eşiyle sorunlar yaşamaya başlar. Kendi yöntemleriyle bu sorunların üstesinden gelmeye çalışırken yaptığı planların kitaplarındaki kurgular kadar başarılı olmadığını anladığında iş işten geçmiş olacaktır.
 
Keyifli bir gece yaşamak isterseniz bu “Cumartesi Gecesi” bize davetlisiniz. 
 

 

Vimeo Video

YouTube Video

 

 

Cumartesi" width="500" height="375" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen> Gecesi teaser from Kerem" width="500" height="375" frameborder="0" webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen> Yılmaz on Vimeo.


Paylaş: